Plan Dietetyczny

diet free

Dzisiaj jest pierwszy dzień nowego rozdziału w Twoim życiu!

Witaj w dietfree – podjąłeś/podjęłaś decyzję o zmianie swojego dotychczasowego życia i oczekujesz od niego dużo więcej, gratulujemy! Cieszymy się z tego, że masz wysokie standardy i chcesz dla siebie tego, co najlepsze; najbliższe miesiące przyniosą Ci wiele radości, a zmiany, które wprowadzisz w życie, poprawią nie tylko wygląd Twojego ciała, ale również samopoczucie.

Na czym polega plan dietfree?

dietfree to prosty i intuicyjny plan, który pozwoli Ci nie tylko skutecznie stracić zbędne kilogramy, ale i wyrobić nowe nawyki żywieniowe. To, czego się dzięki niemu nauczysz, będzie mogło towarzyszyć Ci przez kolejne lata Twojego życia, a także będzie miało dobry wpływ na ludzi dookoła Ciebie. Sekretem diet free jest trzymiesięczny cykl probiotyczny, która pozwoli odbudować mikroflorę bakteryjną jelit.

Ten ważny dla naszego ciała organ to istny las deszczowy organizmu - nawet delikatne zaburzenie równowagi w ekosystemie może spowodować nieprzyjemne dla samopoczucia skutki, takie jak nieprawidłowe przyswajanie substancji odżywczych, nadwaga, a nawet otyłość. diet free odbudowuje naturalną mikroflorę, umożliwiając środowisku jelit regenerację i pomagając organizmowi brać z pokarmu to, co najlepsze.

Zaufaj nauce, nie magicznym i szybkim rozwiązaniom

Lata badań w wysokiej klasy ośrodkach pod okiem wykwalifikowanych specjalistów ds. żywienia i dietetyków klinicznych pozwoliły S'OUVRE Labs opracować szereg suplementów diety, których nie można dostać w zwykłej aptece czy sklepie. Dopiero złożona, konkretna wiedza i świadomość swojego ciała, zdobyte w trakcie pracy nad sobą pozwolą Ci na mądre korzystanie z naszych zdobyczy nauki. Zarówno produkty spożywcze, z których będziesz korzystać w diet free, jak i przyjmowana suplementacja dostarczą Ci wszystkich składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu.

Suplementy diety przypisane do poszczególnych miesięcy diet free zostały stworzone specjalnie na jego potrzeby. Ich składy zostały skomponowane tak, by wspomóc Cię w osiągnięciu celu i zaspokoić potrzeby organizmu w trakcie procesu utraty wagi.

Kluczowe jednak dla całej podróży z diet free jest trio determinacji, sumienności i równowagi.

DETERMINACJI

bo trzeba naprawdę chcieć
dotrzeć do upragnionego celu.

SUMIENNOŚCI

bo nie można pominąć przestrzegania
zasad żywienia i stosowania
dedykowanej suplementacji.

RÓWNOWAGI

bo po każdym wysiłku ciału potrzebny
jest relaks i czas na regenerację,
a utrata wagi to maraton, nie sprint.

Pamiętaj, że szybkie rozwiązania nie są trwałe, a trwałe nie są szybkie. Plan diet free stworzony przez S'OUVRE Labs nie jest magicznym machnięciem różdżki, po którym kilogramy same znikną.

DIET FREE to styl życia, na który zasługujesz.

“Utrata wagi nie jest kluczem do szczęścia.
Szczęście jest warunkiem utraty wagi - a osiągasz je żyjąc zgodnie z tym,
o co woła nieszczęśliwe ciało.”

Każdy dostępny na rynku program utraty wagi, bez względu na to, jak pozytywnie jest opakowany, szepcze Ci, że nie jesteś wystarczająco dobry/a. Jesteś nie do przyjęcia i musisz zostać naprawiony/a.

W S`OUVRE Labs mówimy temu podejściu “nie”.

To Ty nas wybrałeś/aś. To właśnie nas prosisz o wsparcie w jednym z największych projektów swojego życia - w projekcie ZMIANA!

Jeśli więc wybrałeś/aś drogę dla ambitnych, to czas na wzajemną szczerość. Rozpoczęcie diet free wiąże się ze wprowadzeniem prostych, lecz mających dalekosiężne skutki zmian w sposobie żywienia i patrzenia na jedzenie. Proces utraty wagi wymaga dokonywania rozsądnych decyzji, wyeliminowania żywności wysoko przetworzonej oraz ograniczenia niektórych grup produktów.

Podczas trwania diet free będziemy przypominać Ci również o tym, byś pamiętał/a o odpowiednim nawadnianiu swojego ciała. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące sposobu odżywiania znajdziesz po zarejestrowaniu się na stronie. Wykorzystaj do tego kod, który dostałeś/aś wraz z przysłaną paczką.

Pamiętaj o tym, że im dokładniej będziesz stosować się do wskazówek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, tym lepsze rezultaty osiągniesz. Zależy nam na tym byś czuł/a się dobrze, wyglądał/a dobrze i cieszył/a się każdego dnia ze zmian, które wprowadzasz w swoje życie.

Czym będzie zatem to szczęście, którego chcesz?
Ten cel wyznaczysz sam/a.
Będziemy kibicować Ci aż do końca maratonu!

Kilka ważnych informacji

Pamiętaj o tym, że diet free jest wspierany przez suplementację diety, która została stworzona we współpracy z dietetykami klinicznymi. Plan diet free nie zastępuje konsultacji dietetycznej i nie uwzględnia potrzeb żywieniowych osób wymagających żywienia specjalistycznego, kontrolowanego przez lekarzy.

Ze względu na bezpieczeństwo użytkowników informujemy, że diet free nie jest odpowiedni dla osób:

  • poniżej 18 roku życia

  • w ciąży i karmiących piersią

  • u których występuje alergia na którykolwiek ze składników suplementów diety,

  • ze skłonnością do alergii pokarmowych,

  • chorujących na celiakię,

  • które zmagają się z chorobą nowotworową lub zakończyły terapię w przeciągu ostatnich 12 miesięcy,

  • w okresie rekonwalescencji okołooperacyjnej,

  • u których występują choroby i stany zapalne przewodu pokarmowego.

W sytuacji, gdy chorujesz przewlekle lub stosujesz złożoną farmakoterapię, swoje uczestnictwo w diet free skonsultuj z lekarzem prowadzącym, w celu wykluczenia ewentualnych niepożądanych interakcji pomiędzy suplementami diety a stosowanymi lekami.

Składy suplementów diety S'OUVRE Labs biorących udział w diet free znajdziesz na stronie internetowej:

souvre.com/pl

W razie potrzeby możesz również skonsultować się ze współpracującymi z nami specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania:

dietfree@souvre.com